Karrier

#ÁLLÁSAJÁNLAT

dekoratőr pozícióba

Kirobban belőled az energia, hogy újat teremts?
Akkor gyere dekorálni…
Elsősorban autók fóliázására keresünk tapasztalt dekoratőrt – mivel az autófóliázás az egyik legösszetettebb feladat a dekorációban, fontos hogy legyen szakmai tapasztalatod.

A folyamatos szakmai képzés lehetővé teszi az ambíciód segítségével, hogy a legjobbá válj.

A munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00–16:30 óra között

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő (8 órás munkaviszony)

A munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye, 4031 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. , adott esetben helyszíni kiszállás és kihelyezés, céges gépjárművel.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Dekorációs alapanyagok előkészítése, feldolgozása. Autók dekorációs látványterveinek értelmezése és KIVITELEZÉSE. Tábla dekoráció, üzletdekorációk kihelyezése.

Feltétel:
Legyen jogsid B is elég,
akarj fejlődni, dolgozni,
Ne a munkát kelljen megtanítani, hogy keressen téged

Előnyt jelenthet számunkra ha tudod, ezért ne titkold el:
Van programismereted, használtál: CorelDRAW-t, PS-t
Dekoráltál önállóan folyamatosan
Széles formátumú nyomtatót kezeltél, bármilyet
Plottervágó-, lamináló gép nem idegen számodra

Fizetés:
Tudásodhoz-termelékenységedhez megfelelő versenyképes kereset.

info@vd2000.hu

grafikus pozícióba

Saját betűtípusod van minden naphoz és hangulathoz?
Akkor köztünk van a helyed.
A V-DESIGN fiatalos csapata új munkatársát keresi grafikusi munkakörbe.

Túlóramentes munkahely, hétvégi szabadidővel, családias légkörben.
Nyugodt és stresszmentes, ugyanakkor dinamikus és modern környezetbe keressük új kollégánkat teljes munkaidőre, hosszú távra, fiatalos csapatunkba.

Hajdú-Bihar megye, 4031 Debrecen, Balmazújvárosi út 10.

Kreatív ötletek beépítése, meglévő partnercégeknek grafikai elemek kialakítása, tervezése autóra, épületre, táblákra illetve online felületekre.

Feltétel:
Grafikai programok tapasztalt ismerete.

Adobe PS, ID, AI, CorelDRAW,
Szakmai tapasztalattal jelentkezz, önálló munkára keresünk kollégákat.